Dziś w restauracji Brusco we Wrocławiu odbyła się inicjatywa zorganizowana przez KONKRET.eat, Body Change Center, Przystanek Rodzina oraz Brusco pod hasłem: Zdrowo Jem.

Naszym celem było przeprowadzenie warsztatów ze zdrowego odżywienia w praktycznej odsłonie. 

W wydarzeniu wzięło udział 10 podopiecznych fundacji Przystanek Rodzina. Pod okiem Kasi i Oskara dzieci przygotowywały zdrowe desery:  Panna Cotta oraz Pudding Chia.

Młodzież z zapałem i zaangażowaniem krok po kroku przygotowywała i wykańczała desery. W czasie ich przygotowywania odbywała się pogawędka na temat zdrowia, a także prawidłowych wyborów żywieniowych, która miała na celu uświadomić i zachęcić do wybierania zdrowych produktów. 

 

Następnie młodzież miała okazję przyrządzić autorską pizzę pod okiem szefa kuchni Brusco – podopieczni mogli samodzielnie wyrobić ciasto, dobierać składniki, a także pokroić i podać pizzę. 

Fundatorem inicjatywy było Brusco oraz Body Change Center. Cała akcja odbywała się w cieplej atmosferze. Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w kuchni, nauczyć się przyrządzać fit deserów, a także stworzyć swoją przepyszną pizzę.

Dziękujemy współorganizatora za świetne przedsięwzięcie. 

 

Close
Cennik
  • Pojedynczy trening personalny 180 zł
  • Pakiet 10 treningów 1700 zł
  • Zajęcia grupowe: w zależności od klubu: multisport/50zł +/-

 

Odbierz konsultację w cenie 100zł

Lokalizacje WROCŁAW
  1. Well Fitness – Podwale 83
  2. Body Change Center – Ciepła10a
  3. Samuraj Tym – ul. Bałtycka 19
  4. Fit Strefa – Kiełczów, Wrocławska 44
  5. N11 – Nektarowa 11
Our socials
About