Doradztwo żywieniowe

Doradztwo żywieniowe – to pomoc trenera w monitorowaniu gospodarki żywieniowej podopiecznego.

Dostosowanie spożywanych składników pokarmowych, a także zapotrzebowania energetycznego z uwzględnieniem stanu fizjologicznego, aktywności fizycznej, a także celu jaki chce osiągnąć podopieczny (redukcja ciała, rekompozycja czy też zbudowanie masy mięśniowej).

Przy współpracy z naszymi trenerami dowiesz się jak poszczególne składniki diety mogą oddziaływać na Twoje ciało, z czego warto zrezygnować, a co może okazać się korzystne dla Twojego zdrowia i sylwetki.

 

Dietetyka

Dietetyka – Usługa w której efektem końcowym jest otrzymanie jadłospisu na wybrany okres czasu.

Nasz Dietetyk przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Badane są twoje preferencje pokarmowe i słabe ogniwa w diecie. Jest to współpraca oparta na osiągnięciu wyznaczonego celu, monitorowaniu go, a następnie utrzymaniu.

Podopieczny otrzymuje gotowy jadłospis, z listą zakupów oraz przepisami. W zależności od uzgodnionego harmonogramu współpracy online lub face2face wizyty odbywają się 1xtydz lub 2xtydz dokonywane są pomiary składu ciała na analizatorze Tanita oraz pomiar obwodów ciała.

Suplementacja

Suplementacja – Nasi trenerzy pomogą Ci z doborem suplementów, które pozwolą zmaksymalizować Twoje wyniki sportowe, czy też zdrowotne.

W wyniku diety eliminacyjnej, chorób przewlekłych, złego odżywania czy też nieregularnych posiłków Twoja dieta może okazać się uboga w np. mikroelementy, co może nieś za sobą konsekwencje w postaci złego stanu skóry, samopoczucia, braku regeneracji.

Jeżeli jesteś czynnym sportowcem lub bywalcem siłowni i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat suplementów sportowych – nasi trenerzy omówią najlepsze wariacje i ewentualne dawkowanie tak abyś mógł czerpać więcej korzyści z substancji pomocniczych.

Close
Cennik
 • Pojedynczy trening personalny 140 zł
 • Pakiet 8 treningów 1050 zł
 • Pakiet 10 treningów 1250 zł
 • Pakiet 16 treningów 1900 zł
 • Konsultacja dietetyczna + tygodniowy jadłospis 300 zł
 • Zajęcia grupowe: Zajęcia grupowe w zależności od klubu 20-30 zł, możliwość skorzystania z multisportu

Odbierz bezpłatną konsultacje już teraz

Lokalizacje
 1. Homles Place OVO – Podwale 83
 2. Body Change Center – Ciepła 10a
 3. FightLab – Stefana Czarnieckiego 15
 4. Studio Treningu Personalnego – Na szańcach 7a
 5. Fit Strefa – Kiełczów, Wrocławska 44
 6. Cross Gym – Sienkiewicza 8a
 7. Karakan Team Club – Bałtycka 15
 8. Polana Karłowicka
Our socials
About