Image Alt
This page is

Krystian Chramęga

Cześć! 

Mam na imię Krystian i jestem certyfikowanym trenerem personalnym, trenerem sztuk walki w tym Kickboxingu, Boxu, MMA oraz Taekwondo.

Przygode ze sportem zacząłem od najmłodszych lat ale dopiero w gimanzjum narodziła sie moja prawdziwa pasja czyli sztuki walki.

Treningi Taekwon-do rozpocząłem w 1999 r. uczestniczyłem również w treningach Karate, Muay Thai, MMA, Brazylijskie Jiu-Jitsu, Boxu oraz Aikido. Jako student Bezpieczeństwa Narodowego prowadziłem treningi kickboxingu w Akademi Wojsk Lądowych we Wrocławiu pod patronem Sekcji Walki w Bliskim
Kontakcie. Dwukrotnie brałem udział w turniejach rangi Mistrzostw Europy i Świata: Mistrzostwach Europy (Wieliczka 2012 r.) oraz Mistrzostwach Świata (Coventry, Anglia 2013 r.) – w obu imprezach ulokowałem się na podium zdobywając drugie miejsce. Wielokrotnie byłem mistrzem Taekwondo
light contact oraz semi cotact. Aktualnie jestem wicemistrzem polski Kickboxingu w formule Full-Contact.

Chciałbym przedstawić Ci świat sztuk walki w najbardziej przyswajalny sposób. Pokazać, że prócz nauki elementów walki i wzmocnienia psychiki, jest to świetna forma zrealizowania innych sportowych celów, np. tych sylwetkowych oraz możliwość dołączenia do niesamowitej społeczności.
Pokonania wszelkich granic i udowadnienia że „kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie” Zapraszam serdecznie na konsultacje treningowe i zajęcia prowadzone przeze mnie.

Współpracuje z osobami, które zaczynają swoją przygode ze sportem i stawiają pierwsze kroki zarówno na macie jak i na siłowni. Pod swoją opieką mam również zawasnsowanych zawodników których miałem zaszczyt prowadzić po złote medale w sportach walki jak i zawodowych galcha boksu, kickboxingu i MMA.

O mnie

Po za treningami sztuk walki uprawiam jogging, sporty siłowe, biegi górskie/z przeszkodami, akrobatykę, morsuje, słucham rapu, muzyki filmowej, motywacyjnej. Uwielbiam fantazy i kiedyś zawalczę jak równy z równym z Goku bo kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie. Czytam książki związane z moim zawodem. Jestem współzałożycielem Konkret Team zajmuje się organizacją eventów sportowych i integracyjnych. Pomagam w prowadzeniu instagrama: @konkretteam. Zdobyłem Górę Śnieżkę w samych butach i spodenkach przy odczuwalnej temperaturze -40 stopni

Podjąłem się roli trenera, ponieważ przez lata uświadomiłem sobie jak wiele korzyści przyniosły mi sztuki walki i obecnie chciałbym przekazywać tą wiedzę i umiejętności dalej, według własnej filozofii. W mojej opinii jedynymi, którzy nie powinni uprawiać sztuk walki, są Ci którzy nie chcą tego robić.

„przez ciernie do gwiazd”

Pozdrawiam Krystian

Gdzie pracuję

 • Treningi grupowe – Fit Strefa – Kiełczów, Wrocławska 44
 • Treningi personalne – STUDIO Wu-eF – Zwycięska 14A
 • Treningi personalne – Karakan Team Club – Bałtycka 15
 • Treningi personalne – Polana Karłowicka
Close
Cennik
 • Pojedynczy trening personalny 140 zł
 • Pakiet 8 treningów 1050 zł
 • Pakiet 10 treningów 1250 zł
 • Pakiet 16 treningów 1900 zł
 • Konsultacja dietetyczna + tygodniowy jadłospis 300 zł
 • Zajęcia grupowe: Zajęcia grupowe w zależności od klubu 20-30 zł, możliwość skorzystania z multisportu

Odbierz bezpłatną konsultacje już teraz

Lokalizacje
 1. Homles Place OVO – Podwale 83
 2. Body Change Center – Ciepła 10a
 3. FightLab – Stefana Czarnieckiego 15
 4. Studio Treningu Personalnego – Na szańcach 7a
 5. Fit Strefa – Kiełczów, Wrocławska 44
 6. Cross Gym – Sienkiewicza 8a
 7. Karakan Team Club – Bałtycka 15
 8. Polana Karłowicka
Our socials
About