Image Alt
This page is

Oskar Krawczyk

Cześć! 

Mam na imię Oskar jestem trenerem z pasji, zawodu i wykształcenia.

Specjalizuję się w treningu siłowym, wytrzymałościowym, kondycyjnym, funkcjonalnym, sylwetkowym, motorycznym, medycznym oraz z własnym obciążeniu ciała.

Pomagam zbudować masę mięśniową, pozbyć się tkanki tłuszczowej, zniwelować bóle, wyrzeźbić ciało, zwiększyć siłę, poprawić mobilność oraz osiągi sportowe.

Moje treningi charakteryzują się indywidualnym doborem ćwiczeń pod wzmacnianie słabych ogniw z realizacją Twojego celu. Uczę świadomości ciała co przekłada się na szeroko pojętą sprawność. Dzięki mnie zyskujesz więcej energii do pracy ale również do życia.

Możesz liczyć na mnie we wsparciu twojej gospodarki żywieniowej. Zajmuje się rozpisywaniem planów dietetycznych i zaleceń żywieniowych oraz suplementacyjnych.

Współpracuję z osobami, które zaczynają swoją przygodę ze sportem ale również z osobami zaawansowanymi w treningach, które dzięki mnie maksymalizują swój progres. Współpracując ze mną możesz liczyć na moje 100% zaangażowanie, indywidualne podejście i profesjonalizm.

Lubię współpracować z osobami, które są w pełni zdeterminowane i zaangażowane w osiągnięcie celu.

 

O mnie

 

Po za treningami na siłowni, uprawiam jogging, sztuki walki, biegam po górach, morsuję, słucham (rapu, muzyki filmowej, motywacyjnej), czytam książki związanę z moim zawodem (anatomia, fizjologia,biomechanika, dietetyka itd.) rysuję, gram w (fifę, mortal kombat, tibię).

Jestem współzałożycielem Konkret Team, zajmuje się projektowaniem ubrań dla Konkret Team, organizacją eventów sportowych, pomagam w prowadzeniu instagrama: @konkret.eat, @konkretteam, oraz profilu na YouTube: Konkret Team, zdobyłem Śnieżkę bez koszulki przy odczuwalnej temperaturze -40 stopni. Zrezygnowałem z bycia energetykiem na rzecz pasji.

 

„Jutro należy do tych którzy przygotowują się do niego dzisiaj”

Pozdrawiam Oskar

Gdzie pracuję

  • Treningi Personalne – Well Fitness – Podwale 83
  • Treningi Personalne / Zajęcia grupowe kettlebell – Samuraj Gym – ul. Bałtycka 19
Close
Cennik
  • Pojedynczy trening personalny 180 zł
  • Pakiet 10 treningów 1700 zł
  • Zajęcia grupowe: w zależności od klubu: multisport/50zł +/-

 

Odbierz konsultację w cenie 100zł

Lokalizacje WROCŁAW
  1. Well Fitness – Podwale 83
  2. Body Change Center – Ciepła10a
  3. Samuraj Tym – ul. Bałtycka 19
  4. Fit Strefa – Kiełczów, Wrocławska 44
  5. N11 – Nektarowa 11
Our socials
About