Czym są treningi grupowe?

Treningi grupowe to forma aktywności fizycznej w której bierze udział kilku do kilkunastu uczestników pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż korzystanie z siłowni na własną rękę. Pod okiem trenera szybciej przyswoisz prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, to przełoży się na lepsze wyniki oraz większe bezpieczeństwo. Dzięki dużej liczby osób zaangażowanych w trening, grupa może korzystać ze wzajemnej motywacji oraz czerpania doświadczenia od innych.

Treningi grupowe przeznaczone są dla osób początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Grupy są tak skonstruowane, że każdy z trenujących lub dopiero zaczynających przygodę z treningiem jest w stanie znaleźć coś dla siebie. W Naszej ofercie treningów grupowych nie znajdziesz zajęć „fitnessowych”, my stawiamy na aktywność, która poprawi, Twoją siłę, moc, wytrzymałość, wydolność, kondycję, sylwetkę itd. Na
Naszych treningach możesz przykładowo nauczyć się jak poprawnie wyprowadzać cios, jak tworzyć kombinację ciosów, ale również znajdziesz tutaj wiedzę jak wykonywać ćwiczenia takie jak: przysiad, podciąganie itd. Więcej informacji pod wybranymi rodzajami treningów.

 

Jakie posiadamy treningi grupowe?

 • Military Training,
 • Trening Funkcjonalny,
 • Metodyka podstawowych wzorców ruchowych,
 • Kick Boxing.

czym jest Military Training?

Military Trening to trening przeznaczony dla osób średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Trening jest wykonywany najczęściej w systemie interwałowym z wykorzystaniem metod Crossfitowych. W ćwiczeniach wykorzystywane są sztangi, kettlebells, drabinki koordynacyjne, liny treningowe, slamballs, skaknki, własne obciążenie ciała, skrzynie, kamizelki obciążeniowe itd. Ten treningi poprawi Twoją: wytrzymałość-siłową, kondycję, wydolność oraz przyspieszy przemianę materii (zwiększy metabolizm). Chcesz się konkretnie zajechać to wybierz ten trening.Chcesz się KONKRETnie zajechać to wybierz ten trening! 

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia z Military Training?

Zajęcia Military training prowadzi trener Oskar Krawczyk i odbywają się one na siłowni Cross Gym ulica Sienkiewicza 8a (niedaleko placu Bema). Zapraszamy godzina 19:00 każdy czwartek.

 

Czym jest Trening Funkcjonalny?

Trening Funkcjonalny to trening przeznaczony dla osób średnio-zaawansowanych, zaawansowanych ale również dla osób z niewielkim bagażem doświadczenia. Na zajęciach wykonywane są ćwiczenia wielostawowe, funkcjonalne, unilateralne, uwzględniające dysbalans strukturalny ciała, ćwiczenia uwzględniające ruchy wykonywane na co dzień. Co jakiś czas trening wykonywany jest pod jedną osobę, która jest sprawdzana 15 minut przed zajęciami metodą diagnostyczną. Ćwiczenia realizowane na treningu są dobrane pod słabe ogniwa danej osoby. Dzięki temu osoba dostaje informację zwrotną nad czym powinna pracować oraz jakie wiążą się problemy z danym dysbalansem. Podczas treningu wykorzystywane są metody budowaniu siły, drop setów, upadku mięśniowego, rozciągania metodą PIR, rolowania, hipertroficzne, aktywacji mięśni, serii łączonych itd.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia z Treningu Funkcjonalnego?

Zajęcia Treningu Funkcjonalnego prowadzi trener Oskar Krawczyk i odbywają się one na siłowni Cross Gym ulica Sienkiewicza 8a (niedaleko placu Bema). Zapraszamy godzina 19:00 każdy poniedziałek.

 

Czym jest metodyka podstawowych wzorców ruchowych?

Metodyka podstawowych wzorców ruchowych to trening przeznaczony dla każdego od osoby poćzątkującej do osoby, która przerzuciła już trochę żelastwa. Od początku do końca treningu osoba uczy się, doszkala i poprawia podstawowe wzorce ruchowe jakimi są: przysiad, pchanie, przyciąganie, zgięcie/wyprostu biodra, rotacji, wykroku, chodzenie. Ćwiczący buduję technikę oraz siłę w wykonywaniu ćwiczenia. Na zajęciach nauczysz się przykładowo jak poprawnie oddychać, jak robić przysiad, martwy ciąg, pompkę podciągnięcie itd. Często dane ćwiczenie jest powielane z treningu na trening tak, żeby każdy miał czas zaadoptować się do ćwiczenia, obciążenia oraz żeby zbudować świadomość treningową. Osoby zaawansowane znajdują tutaj dużą wiedzę i baczne obserwowanie oraz motywację trenera, które przekłada się na poprawę wyników siłowych oraz technicznych. Osoby te często pracują na większych obciążeniach, natomiast osoby początkujące skupiają się na zaadoptowaniu organizmu do ćwiczenia z wykorzystaniem niewielkich obciążeń. Te zajęcia grupowe opierają się na metodzie merytoryczno-praktycznej i są nierozłączonym elementem do wszystkich innych zajęć.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia z metodyki podstawowych wzorców ruchowych?

Zajęcia Metodyki podstawowych wzorców ruchowych prowadzi trener Oskar Krawczyk i odbywają się one na siłowni Cross Gym ulica Sienkiewicza 8a (niedaleko placu Bema). Zapraszamy godzina 20:00 każdy poniedziałek.

 

Czym jest Kickboxing?

Treningi przeznaczone dla osób początkujących jak i również zaawansowanych. Każdy zaczynjący przygodę ze sportem spotka tu wiele zalet. Takich jak budowanie kondycji, siły, wytrzymałości, równowagi, harmoni z otaczającym nas światem. Wartości wynikających z uprawiania sztuk walki jest bardzo wiele, jednym z nich jest możliwość wypracowania swojego charakteru co przyda nam się na każdym etapie naszego życia np. Większa asertywność co może przłożyć się na podwyższkę w pracy podczas rozmowy z szefem. Utrata kilku kilogramów, wzmocnienia ciała i ducha w towarzystwie grupy pozytywnych zapaleńców.

Szybka poprawa kondycji, koordynacji ruchowej, refleksu i wydolności. Trening dla osób początkujących podzielone na etapy aby szybko przyswajać wiedzę. Zajęcia są bardzo różnorodne, nigdy monotonne zwłaszcza dla osób semipro jak i dla osób zaawansowanych, szczególnie w okresie przygotowań do zawodów. Dla zainteresowanych i ambitnych osób są możliwości wielu startów w turniejach, ligach i zawodach na różnym poziomie.

Sztuki walki mogą trenować nie tylko mężczyźni, ale również kobiety i dzieci. Jeżeli nasze dziecko ma problemy wynikające z nadpobudliwości warto zapisać je na zajęcia ze sztuk walki. Tego typu aktywności polecane są również osobom, które mają nieposkromione pokłady energii, albo nie potrafią zapanować nad swoim zachowaniem. Jest to sport bardzo przekrojowy który da nam wiele satysfakcji. Możliwość poznania wielu ludzi którzy zawsze nam pomogą. Nauczymy się kontrolować swój umysł i ciało ale przedewszytkim czuć się pewniej w sytuacji zagrożenia.

Na pierwsze zajęcia wystarczy nam tylko wygodny strój ale z każdym następnym treningiem będą nam potrzebne rękawice bokserskie, owijki na ręce, ochraniacze na piszczele. Wszytko można zamówić u naszych trenerów z firmy BUSHIDO z rabatem -10%, dostawa do tygodnia.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia z Kickboxingu?

Zajęcia z kickboxingu prowadzi trener Krystian Chramęga i odbywają się w klubie Sztuk walk przy ulicy Czarnieckiego 15 (Wtorek, czwartek 8:30; piątek 18:15) oraz Kiełczów Fit Strefa ul. Wrocławska 44 (Sobota godzina 10:30)

Close
Cennik
 • Pojedynczy trening personalny 140 zł
 • Pakiet 8 treningów 1050 zł
 • Pakiet 10 treningów 1250 zł
 • Pakiet 16 treningów 1900 zł
 • Konsultacja dietetyczna + tygodniowy jadłospis 300 zł
 • Zajęcia grupowe: Zajęcia grupowe w zależności od klubu 20-30 zł, możliwość skorzystania z multisportu

Odbierz bezpłatną konsultacje już teraz

Lokalizacje
 1. Homles Place OVO – Podwale 83
 2. Body Change Center – Ciepła 10a
 3. FightLab – Stefana Czarnieckiego 15
 4. Studio Treningu Personalnego – Na szańcach 7a
 5. Fit Strefa – Kiełczów, Wrocławska 44
 6. Cross Gym – Sienkiewicza 8a
 7. Karakan Team Club – Bałtycka 15
 8. Polana Karłowicka
Our socials
About